אל תשלה את עצמך: להיות היום שכיר לא מבטיח לך שום בטחון כלכלי או ודאות לגבי העתיד. "לפני שהבוס ישלח אתכם הביתה", אומר אלכס פרידמן מומחה לשיווק שותפים "אני רוצה לעזור לכם לייצר הכנסה קבועה באמצעות האינטרנט"

אם בעבר מקום העבודה שלנו היה מובטח עד הפנסיה, היינו צוברים ותק וזכויות והמשכורת הספיקה לדיור, לפנאי ולחסכון לילדים אז היום אנחנו במקום אחר, לא רק שהמשכורת בקושי מספיקה להוצאות מחיה גם אף אחד לא מבטיח שאת המינימום הזה תוכל לשמר לאורך זמן מבלי שהבוס יום אחד יזמן אותך וישלח אותך הביתה.

אז איך בחור צעיר שבמשך שנים היה "מכור" להלוואות על גבי הלוואת והגיע לחובות כבדים מנצל את המציאות הוירטואלית של היום כדי לגלגל לכיסו הפרטי מאות אלפי דולרים בשנה ?

האינטרנט - להרים כסף מהרצפה!

בכל שנה המסחר באינטרנט יותר ממכפיל את עצמו וזה נתון קבוע לאורך שנים, אומר אלכס םפרידמן. אם פעם אנשים חששו לשים את האשראי שלהם באינטרנט, היום הם שולפים אותו מבלי לחשוב פעמים בין אם הם קונים מוצר פיסי, מוצר מידע, בין אם בארץ ובין אם בחו"ל. האמון של הגולשים הולך וגדל והצרכנות הרגילה של חנויות וקניונים מתחלפת בצרכנות דרך האינטרנט.

האינטרנט מאפשר לזמינות גבוהה שמאפשרת למכור בכל מקום ומכל זמן. לכל אחד מאיתנו יש נגישות לאינטרנט בכל רגע ביום מכל מכשיר כמו גם מאפשר ביטול הגבולות הגיאוגרפים כך שאנחנו לא מוגבלים לנתח שוק מקומי . היתרון המרכזי שנובע מכל זה הוא שאין צורך להיות בעל עסק, להתעסק בסחורה, במלאים ובשירות לקוחות או להיות בעל תואר במנהל עסקים. כל מה שאתם צריכים כדי להתחיל להרוויח את הדולר הראשון שלכם הוא מחשב, חיבור לאינטרנט, למידה סבלנות והתמדה. אחרי שהצלחתם להרוויח את הדולר הראשון שלכם, תלמדו ליצור scaling ולהגדיל את 

אפשר להרוויח בהמון צורות דרך האינטרנט וברגע שהתחלתם לחקור את זה אין דרך חזרה כי ההבנה שזה אפשרי ונגיש לכל אחד מגיעה מאוד מהר. אחת הדרכים המרכזיות והאפקטיביות ביותר נקראת "שיווק שותפים", אחד המומחים בתחום, אלכס פרידמן, מציין כי בעזרת מתודולוגיה והשקעה נכונה, יכול כל אדם מכל תחום להגדיל את ההכנסה שלו לאחר זמן לא רב מהרגע שהתחיל.

אז איך מתחילים?

אם אין לכם רצון להשקיע וללמוד את הנושא, זה לא בשבילכם. אם אתם בונים על לעבוד מהים שעה ביום ותוך חודש לטייל בעולם ללא דאגות כלכליות, אז אתם מוזמנים להמשיך הלאה. כמו כל דבר, גם כאן, על אף הפוטנציאל האדיר להרוויח בקלות, נדרשת תקופת לימוד. 

יחד עם זאת, בניגוד ללימודים אקדמאיים או קורסים אחרים כאן אתם מיישמים את הידע הנצבר תוך כדי תנועה. מהיום הראשון של הלימוד אתם כבר מתחילים לצלול לתוך העולם העשיר הזה ולהבין יותר ויותר איך אפשר לנצל אותו לצרכים שלכם. ראו הוזהרתם, זה ממכר!

 

קורס שיווק שותפים של אלכס פרידמן - Betralife

פרידמן מייסד חברת Betralife  יצר קהילה של משווקים שהם חסידים של השיטה המיוחדת שלו. אלכס פרידמן ידוע כמי שמעניק ערך רב לתלמידים בחינם.

בניגוד למתחרים שלו, קורס שיווק השותפים שהוא השיק הוא חינמי לגמרי.   נכון להיום יש לקורס כ-4000 תלמידים פעילים. לאחרונה פתח אלכס קבוצה של משווקי שותפים שפועלים יחד על מנת ליצור נכסים אינטרנטיים והכנסות קבועות לכל אחד ואחת מחברי הקבוצה.

ההצטרפות לקבוצה הינה לזמן מוגבל ללא עלות. לפי השיטה של אלכס כל מה שצריך לעשות זה לפעול לפי שלבים מסודרים ולעבור מהר ממצב של "הוצאת כסף" על פרסום וכלים דיגיטליים למצב של "הכנסת כסף" כאשר ההכנסה עולה משמעותית על ההוצאה וזאת באמצעות הפיכה לשותף שיווק וקבלת עמלות חודשיות קבועות (הכנסה פאסיבית), מינוף חלק מההכנסה ליצירת אפיקי הכנסה נוספים וחוזר חלילה

"אני לקחתי על עצמי יוזמה מאוד לא פשוטה. היוזמה היא לעזור לכמה שיותר אנשים לצאת לחיי החופש הכלכלי שלהם. המטרה העיקרית שלי היא ללמד אנשים איך להרוויח כסף באינטרנט"

ההזדמנות שלכם

לא כל יום צצה הזדמנות לקבל מידע רב ערך בחינם, להצטרף לקבוצת משווקים שפועלים ביחד על מנת ללמוד ולקדם כל אחד מחברי הקבוצה וכל זאת מבלי לשלם על קורסים אלפי שקלים. הנתונים מראים כי רוב האנשים לא מצליחים לסיים קורסים מקוונים וליישם את הנלמד בהם.

אני מרגיש, אומר פרידמן, שאני מגשים חלומות להרבה אנשים שכמוני בעבר לא הצליחו לסגור את החודש וראו את המציאות הכלכלית שלהם כסגורה. ממקום בלי אופק ותחושה של תקרת שכר קשיחה, אני מביא אותם למקום של תקווה ופריצת דרך כלכלית. יש בזה סיפוק אדיר ותחושת שליחות גדולה.

אבל אני לא מאמין בלפזר את עצמי בהמון פרויקטים. כרגע אני משקיע את הזמן שלי בקבוצת המשווקים כדי שכל אחד ואחד מהם יכול לפרוץ קדימה ולסחוף אחריו אחרים. לכן ההזדמנות להמשיך וללמוד ממני היא לזמן מוגבל לכן אני ממליץ לכל מי שזה בוער בו לקפוץ על העגלה עכשיו.

אם הרצון לעשות כסף מהאינטרנט בוער בכם, אם אתם מבינים שאף אחד לא בא למכור לכם סיפורים אלא שבאמת המציאות היום הינה כזו שכל אחד יכול להרוויח, כל אחד!, אם אתם רוצים להפסיק להיות פאסיביים וליצור לעצמכם תשתית כלכלית איתנה, אם אתם רוצים ללמוד מהטובים ביותר, אז בדקו אם אתם יכולים להצטרף לקבוצה. ההצטרפות לקבוצה היא מוגבלת בזמן ומספר אנשים

גלילה לראש העמוד