סקירה של קורס בטראלייף של אלכס פרידמן

למעלה מ-6000 תלמידים הצטרפו לקורס בטראלייף העדכני של אלכס פרידמן. אפשר להגיד שהקורס הזה הוא הרבה מעבר לקורס הוא פרוייקט אדיר שנועד לתת לציבור הישראלי את הכלים החשובים שיאפשרו לו לייצר הכנסה משיווק דיגיטלי. העולםה אינטרנטי הוא מלא בהזדמנויות לעשיית כסף א-ב-ל ויש אבל גדול הוא מצריך הכרהטובה ושליטה בשיווק משליטה בכלים, דרך הקופי (איך כותבים בצורה משכנעת) ועד משפכים שיווקים ואוטמציות. 

רכשתם את הידע הזו תוכלו לנצל אותו לטובתם בכל דרך אפשרית: בין אם בשיווק שותפים בארץ בחו"ל בקידום מוצרי מידע, אתרי תיירות ומוצרים פיסיים ובין אם להקים עסק משלכם של מכירת מוצרים, קרוסים שלכם או אפילו הנעתק שירותי שיווק לעסקים. מאחר והיום כל עסק קטן צריך נוכחות דיגטלית, הידע הזה הוא ידע נדרש.

מה שהקורס הזה עושה הוא בעצם בית ספר משודרג לשיווק דיגטלי עם דגש על שיווק שותפים אבל למעשה כאמור אפשר לנצל אותו לאפשרויות רבות.

במקום לשלם עשרת אלפים שקל לכל מיני בתי ספר כדי ללמוד עשירית מהחומר הנלמד ועדין תצטרכו לשלם על המון כלים נוספים, לא עדיף שתלמדו הרבה יותר בחינם ותעשו שימוש בכלי אחד שמכיל את כל מה שאתם צריכים?

מה תלמדו בקורס

להלן חלק מהרשימה של הפרקים שתלמדו בקורס. כאשר כל פרק מכיל כעשרה שיעורים קצרים. המטרה ללמוד שני פרקים בחודש וכמובן לעשות ולהתאמן תוך כדי.

מהי צורת החשיבה וצורת הפעולה שמהוות מצע לפעילות דיגיטלית מוצלחת

כל מה המידע הראשוני החשוב כדי להבין את הדברים ברמה של המאקרו

איך בוחרים אסטרטיגה שיוקית כדי לעשות את הדברים ממזער טעויות.

איך מזהים את קהל היעד. התשתית לפני התכלס

החשיבות של הסרטונים ואיך ליצור אותם מא-ת

מה חושב שיהיה בכל דף נחיתה ואיך לבנות אותם

ישום כל מה שלמדנו באמצעות הפלטפורמה שמכילה את כל הכלים שאיש השיווק צריך, בילדראול.

התהליך שהגולש עובר מהרגע שהוא נחשף אלינו, הצעה, דף תודה, הצעה נוספת, דיוור, רימרקטינג. אינסוף אפשרויות לדרך שנעביר את הגולש לפי המטרות שלנות

כל מה שאתם צריכים לדעת על פרסום ממומן בפייסבוק ואיך להביא אנשים להצעה שלכם

איך הופכים את הכול לאוטומטי כך שיש לנו מוכנה משומנת ופעילה

כל מה שצריך לעשות כדי שהתוצאות שלנו יהיה מדידות ושנוכל לשפר את הקיים כל הזמן

איך להתנהל כעסק

כן, הקורס הוא בחינם. אבל לאחר מספר פרקים תצטרכו להירשם לבילדראול ולשלם 29 דולר כדי להמשיך לצפות בשאר הקורס. על מנת ליישם את הקורס, אתם חייבים להשתמש בכלים שיווקים,בילראול היא הפלטפורמה המתאימה ביותר למימוש התכנים בקורס מאחר והיא מכילה את כל הכלים שצריך כדי ליצור תשתית שיווקית דיגיטלית שתאפשר לכם לשווק את העסק שלכם או כל מוצר של שיווק שותפים. ללא כלים לקורס אין משמעות. הקורס לא עוסק בידע תאורטי, אלא בידע שחייבים ליישם אותו. כל תחום השיווק הדיגיטלי מצריך שימוש בכלים רבים שעולים כסף, בילדראול היא הvalue for money הכי טוב שיש שכם במחיר סמלי של 29 דולר לחודש לגמרי היא מעניק כלים בשויי מאות דולרים. אם אין לכם בכלל כסף להשקיע, התחום הזה הוא לא בשבילכם, הוא מצריך יכולת רכישת כלים וזמן ללמוד את הנושא. מי שמחפש הבטחות שווא קלות, זה לא המקום בשבילו. הקורס לש אלכס הוא קורס מקיף והבונסו הגדול היא קהילה חיה ולומדת שעוזרת בצמיחה שלכם כמשווקים.

גלילה לראש העמוד