קורס שיווק שותפים - האם התחום בשבילכם?

בחירת קורס שיווק שותפים טוב זה בהחלט הצעד הראשון והקריטי להיכנס לתחום הזה. בהמשך אסביר מהו קורס שיווק שותפים טוב, מה הוא חייב להכיל ואיזה דרך הוא צריך להעביר אתכם בין אם אתם מתחילים לגמרי ובין אם יש לכם ניסיון בתחום.

מאחר והתחום מתפתח כל הזמן, לא משנה כמה ניסיון יש לכם, אתם נדרשים להעמיק את הידע שלכם ולהמשיך להשתכלל. רק אומר שאי אפשר בקורס אחד להקיף את כל המידע אבל בהחלט אפשר לתת לכם את כל הכלים שאתם צריכים כדי להתחיל להרוויח ולהתפתח בתחום.

נתחיל עם שאלת השאלות- האם אפשר לעשות כסף בתחום?

בוא נשים את הדברים על השולחן: מדובר בתחום מורכב. הרבה אנשים שמגיעים לתחום, מגיעים עם ציפיה "לעשות מכה", ולהתעשר בקלות.  רוב הסיכויים שלא תעשו "כסף קל" ממש על ההתחלה, זה תחום שמצריך הן ידע רב בשיווק דיגיטלי (הידע נגיש וניתן לרכוש אותו) והן התמדה ועקשנות ויכולת לקחת סיכונים מחושבים. אלו תכונות קריטיות לאלו שרוצים להצליח בתחום. מאחר ואנשים באים עם ציפיות להתעשר תוך יום (לפעמים בגלל הבטחות שווא של "גורואים" למיניהם ) הם מתאכזבים, נוטשים מהר ומפיצים את ה"בשורה" שכל התחום הוא "פייק". התחום עצמו הוא אמיתי ולגיטימי אבל אין בו  כפתורי קסם שבעת לחיצה עליהם נשפך עליכם כסף מכל כיוון. יחד עם זאת, זה תחום שיש בו הרבה קסם, הוא ממכר ובהחלט יש בו כסף. כמו בכל תחום יש עקומת למידה ויש קורלציה/מתאם בין עקומת הלמידה לרווחים שלכם מהתחום.

רוב האנשים שהתעקשו והצליחו הבינו בנקודת זמן כזו או אחרת שהטכנולוגיה שינתה את חוקי המשחק, והיא זו שבעצם מאפשרת לנו להתפרנס מכל מקום ולהרוויח משווקים מעבר לים שפעם לא היו נגישים לנו בשום צורה

כאמור, אם נתייחס רק לשורה התחתונה אז כן, אפשר לעשות כסף ולהביא משכורת מכובדת פלוס פלוס הביתה. א-ב-ל ההצלחה מחכה לאלו שניחנו בכושר התמדה ונחישות. ידע אפשר לרכוש, הידע נגיש, אבל תכונות כמו התמדה הן משאב נדיר יותר. זכרו, גם את שריר ההתמדה אפשר לפתח. השאלה היא מה מניע אתכם וכמה ההנעה הפנימית שלכם חזקה.

אגב, גם עצלנים גדולים מוצאים את עצמם מתמידים בתחום הזה ולא בכדי. בתחום הזה האדם היחיד שיעמוד לכם על הראש וימדוד אתכם הוא אתם. אז לאלו שבוסים ומסגרות מוצאים להם את הרוח מהמפרשים, לאלו שלא אוהבים לציית  ולא חושבים שהם צריכים לפעול בגלל לחץ של גורם חיצוני כזה או אחר, התחום הזה יכול להתאים.

לזמן מוגבל: גישה חינמית לקורס שיווק שותפים

האם אתם קונים דרך האינטרנט? 95% מהציבור הישראלי ביצע רכישה דרך האינטרנט במהלך 2018, אז כנראה שגם אתם

כיום לכל ספק בין אם של מוצר פיסי, ובין אם של מוצר מידע או בין אם של תוכנה, למעשה כל דבר שניתן לרכוש באינטרנט (חופשה, תוכנה, קורס, קרם לפנים, לא חשוב מה) יש תוכנית לשיווק שותפים.
מה האינטרס של הספק? פשוט מאוד: שמשווקים מכל רחבי העולם יביאו לו לקוחות. (הוא חוסך עלויות פרסום וחולק מהרווחים שלו, win win לכל הצדדים) אתם בטח מכירים תוכניות שותפים של מפלצות גדולות כמו אמזון, Booking.com, אליאקפסרס וכולי אבל למעשה גם לשרון מרמת השרון שמוכרת מוצרי קוסמטיקה יכולה להיות מערכת לשיווק שותפים שתסייע לה למכור את המוצרים שלה ולמשווקים להרוויח. גם לשולה מעפולה שמוכרת קורסים לבניית אתרים יכולה להיות מערכת של משווקי שותפים. כל מה שצריך זו מערכת פשוטה שמעניקה לכל משווק קישור ייחודי לו ויודעת לזהות אלו רכישות הגיעו דרכו. 

שיווק שותפים זה בעצם תיווך, תיווך באמצעות קישור שמאפשר לכם לשווק כמעט כל דבר בכל תחום ונישה ולהתפרנס מעמלות.

 

תוכנית שיווק שותפים בתחום התיירות, Booking.com

דיברנו על בחירת הקורס הנכון. מה זה אומר?

נגישות: קורס מתאים הוא קודם כל קורס שמי שמעביר אותו נגיש לכם ברמה כזו או אחרת בין אם מדובר בקורס פרונטאלי ובין אם מדובר בקורס דיגיטלי. קורס שיש לו אבא ואמא שעומדים מאחורי התכנים, ונותנים מענה לשאלות.

תוצאות: מי שיצר את הקורס מציג תוצאות אמיתיות. אתם רוצים ללמוד ממי שמצליח. זה שהצליח גם נכשל מספיק פעמים כך שאתם תלמדו גם מהכשלונות וגם ממהצלחות.

הצעות אמיתיות: שיווק שותפים הוא תחום פרקטי. בסופו של דבר אתם תצטרכו לבחור ולקדם הצעות אמיתיות שבאפשרותכם לקדם. כמו כן, הקורס חייב להכיל הצעות אמיתיות ולהדגים איך מקדמים אותן.

תשתית ידע: הקורס חייב להעניק לכם תשתית ידע רחבה אשר תפשט לכם את התחום ותראה לכם מהן אבני הדרך החשובות בדרך להצלחה. כל מה שמשווק שותפים חייב לדעת: בניית דפי נחיתה, יצירת משפכים שיווקים,בחינת הצעות ופרסום ההצעות.

קמפיינים:  אחד הדברים החשובים שיוצרים את ההבדל בין איש שיוק טוב לחובבן הוא שליטה בפלטפורמות פרסום כגון פייסבוק. קורס טוב חייב ללמד את הנושא בצורה מקיפה ומקצועית.

קהילה:  קורס טוב ייצור סביבו באופו טבעי קהילה אמיתית של משווקים. רוב הקהילות היום הן קבוצות פייסבוק. קבוצה שהיא פעילה ושחבריה משתפים בידע שלהם, מסייעים אחד לשני, מעלים תוכן היא קהילה חיה ודינאמית וזו אחת האינדקציות לזה שהקורס טוב.

גישה חינמית לחלק מתכני הקורס:  לדעתי קורס שנותן גישה חינמית ומאפשר לכם להתרשם מרמת התכנים ולבחון האם זה מתאים לכם – כי בסופו של דבר מדובר בהתחייבות ללימוד ולעבודה – מעיד כל כך שיוצרי הקורס מאמינים שתרצו להמשיך ושהם מעניקים לכם המון ערך עוד בתחילת הקורס וגם מאפשרים לאלו שזה לא מתאים להם לפרוש בשלבים ההתחלתיים. 

אז איך כדאי להתחיל

אני ממליצה להתחיל עם הקורס שעונה על הקריטריונים למעלה, הוא נכון להיום הקורס המקיף ביותר בעברית בתחום שיווק השותפים הגישה אליו חינמית (הוא למעשה חינם לגמרי, רק שמחייב עבודה עם כלי מסויים שבאמצעותו לומדים את התחום, אל דאגה מדובר בסכום סמלי חודשי), הוא מעניק לכם את כל הכלים שאתם צריכים להתחיל לייצר הכנסה משיווק שותפים, יש קהילה תומכת והוא פרקטי. 

במהלך הקורס תקדמו הצעות אמיתיות ותתחילו לראות את הרווחים הראשונים שלכם (אח"כ יהיה קשה לכם להפסיק). אבל חשוב להדגיש, אקט הרישום לקורס הוא לא זה שיביא את הבשורה (אז אם אתם מתכוונים להירשם, לסמן וי ולשכוח מזה, כדאי לכם מראש לוותר), גם לעבור חפיף על התכנים לא יביא לכם את הבשורה. אם אתם רוצים להצליח באמת, תשקיעו בלימוד החומר וביישום שלו. הקורס מכיל כ-15 מודולים שונים, כאשר כל מודול מכיל כמה פרקים. אם תיישמו ותבצעו את מה שצריך לעשות, אתם כבר בין ה-20 אחוזים שיש להם סיכוי טוב להצליח. סמנו לכם ביומן זמנים ללימוד וליישום ועקבו אחר ההנחיות. זה לא תחום תאורטי, זה תחום שמצריך עבודה עם כלים שונים ולכן ללא עשיה אין משמעות לקורס. אם אתם רק בקטע של לפנטז, אז זה לא התחום שלכם. אם אתם נחושים וממוקדי מטרה , אתם הולכים ליהנות ולהרוויח.

גלילה לראש העמוד