קורס שיווק שותפים און ליין - איך עשיתי 3461$ בשיווק שותפים.

מהי פלטפורמת בילדראול?

פלטפורמת בילדראול היא פלטפורמה שמכילה את כל הכלים שאיש שיווק צריך במקום אחד: מערכת לבניית דפי נחיתה, מערכת דיוור, כלי seo, מערכת לבניית אתרים, חיבור למערכת סליקה מערכות דיוור (אוטוריספונדר), מערכת ובינרים, מערכות ליצירת סרטוני וידאו ועוד ועוד. בדרך כלל השימוש בכל הכלים האלו מצריך תשלום לפלטפורמות נפרדות אך מטרתה המוצהרת של בילדראול היא לספק לאיש השיווק את כל הכלים שהוא צריך במקום אחד ובעלות ללא תחרות בשוק.

איך זה קשור לשיווק שותפים?

בילדראול מיועדת לכל מי שיש לו עסק דיגיטלי היות שכל מי שזקוק לנוכחות ברשת צריך דפי נחיתה, מערכת דיוור וכלים נוספים. בנוסף, היא מאפשרת לאנשי שיווק לשווק אותה. המערכת עצמה כוללת לשיווק שותפים מיוחדת שמאפשרת למי שמשווק אותה לייצר הכנסה קבועה ופאסיבית לאורך זמן.  

כמה מילים על שיווק שותפים

מי שנכנס לתחום יודע שבחירת המוצר היא קריטית להצלחה כמשווק שותפים. משווקי שותפים הם בעצם מתווכים שמקבלים עמלה על התיווך שלהם. כלומר, הם מזרימים תנועה למוצר כלשהו ומתוגמלים על הצלחה (מכירה, ליד וכולי). יש המון רשתות שיווק שותפים שמאפשרות לשותפים לשווק כל דבר: ממוצרים פיסיים, דרך מוצרי מידע ועד לשירותים בקטגוריות שונות ובנישות שונות לבחירת השותף. בילדראול מתבססת על כך שהיא רלבנטית לכולם, כי כאמור כל מי שהוא בעל עסק או משווק שותפים זקוק לכלים האלו לבניית נוכחות דיגיטלית.

המודל העסקי של בילדראול

המודל העסקי של בילדאול בנוי על הוסטינג/אחסון. בעצם מי שבונה באמצעותה אתרים או דפי נחיתה (אין הגבלה על כמות של נכסים או על כמות תנועה שמגיעה על נכסים) משלם סכום חודשי קבוע שמייתר את הצורך באחסון חיצוני של הנכסים הדיגיטלים. כלומר התשלום הוא תשלום חודשי על השימוש בפלטפורמה.

הייחודיות של מערכת השותפים של בילדראול וההזדמנות שלכם!

בשורה התחתונה הייחודיות של התוכנית שמגלמת בתוכה אפשרות לרווחיות גבוהה עבורכם וצלילה מהירה לתוך עולם שיווק השותפים מתבססת על שלושה מרכיבים:

  1. עמלות גבוהות 
  2. שתי שכבות של עמלות
  3. מוצר (בילדראול) שרלבנטי לקהל יעד אדיר

 כדי לבצע חדירה מהירה לשוק מאוד תחרותי של פלטפורמות לבניית אתרים ודפי נחיתה כויקס ולידפייגס (wix, lead pages) וכדי להגיע לקהל רחב, בילדאול מעניקה למשווקים שלה עמלות מאוד יפות שמתבטאות בכך שעל כל מנוי שירשם תחתיכם, תהיו זכאים לקבל את הסכום המלא של החודש הראשון של עלות המינוי ו30% מהחודש השני ואילך כל עוד מי שנרשם תחתיכם ממשיך להשתמש בפלטפורמה (באמצעות קישור השותף שניתן לכם, המערכת מזהה מי נרשם דרככם), כלומר אם מנוי של בילדראול עולה 29 דולר לחודש, על כל נרשם תחתיכם תקבלו כ-9 דולר לחודש ובחודש הראשון את הסכום המלא (29$). בנוסף אתם מקבלים עמלה של 30% על כל מנוי שהנרשמים תחתיכם הביאו תחתם מהחודש השני למנוי. לצורך המחשה, אם אתם הבאתם 20 אנשים תחתיכם וכל אחד מ-20 האנשים הביא 3 תחתיו אז העמלה החודשית שתקבלו תעמוד על כ-1000$ לחודש וההכנסה המיידית מהחודש הראשון של הנרשמים תעמוד על 998$ .  מוזמנים לעשות את החישוב במספרים גבוהים יותר כדי לזהות את הפוטנציאל הגדול של התוכנית הזו עבור משווק השותפים.

מחשבון עמלות של בילדראול (20 מנויים שכל אחד מהם מביא 3 מנויים תחתיו. להלן צפי הכנסות ל- 20 מנויים בשכבה ראשונה ו60 מנויים בשכבה שניה.)

טוב, השתכנעתי אבל איך אני משווק את התוכנית בעצמי?

ישנן המון דרכים לשווק את הפלטפורמה הדיגיטלית הזו לקהל של בעלי עסקים, מעצבים, משווקים ומשווקי שותפים. את בילדראול ניתן לשווק בארץ או בחו"ל. אך לא חייבים לשווק אותה ישירות. למשווקים מתחילים ניתן קיצור דרך אמיתי שמסייע להם לשווק את התוכנה בארץ מבלי לשווק אותה ישירות. איך זה נעשה? אחד מהמשווקים הבולטים בארץ, אלכס פרידמן שזיהה את הפוטנציאל וחבר לשותפים של בילדראול והכיר לשוק הישראלי את התוכנה הזו, מעניק קורס לשיווק שותפים מקיף בשווי 10,000 ש"ח בחינם לכל מי שנרשם לתוכנה. מאחר ולא מדובר בתחום תיאורטי אלא בתחום מעשי שמצריך עשיה(בנית דפי נחיתה, פרסום, יצירת רשימות דיוור וכולי) הלימוד נעשה באמצעות הכלי. לקבלת גישה חינמית לשיעורים הראשונים של הקורס לחץ כאן!

מה מקבל מי שנרשם כמנוי לבידלראול דרך העמוד הזה? מי שנרשם זכאי דרך העמוד הזה לקבל:

1.  גישה מלאה לקורס שיווק שותפים של בטראלייף

2. הכשרות פרונטליות על התוכנה.
במערכת יש את כל המדריכים שצריך כדי ללמוד אותה בצורה טובה אך כדי לקצר לכם תהליכים
 ולהביא אתכם לרמת שליטה גבוהה תוך זמן קצר, תזכו לקבל הכשרות פרונטליות על כל הכלים במערכת.

3. דפי נחיתה ותבניות מוכנות לשיווק התוכנה

4. הצטרפות לקבוצת פייסבוק מקצועית שעוסקת בכלי

5. שיעורים על שיווק הכלי שיסייעו לכם לייצר הכנסות

חשוב לציין שזה שכמו כל דבר לימוד של הכלי מצריך השקעה והתמדה. אין התפתחות אמיתית ללא עשיה. 

תוצאות החשבון שלי מארבעת החודשים האחרונים

למה זו התוכנית האידאלית למשווק השותפים המתחיל?

תוכנית שותפים זו היא אידאלית למשווק השותפים המתחיל כי היא בעת ובעונה אחת מעניקה לכם את הכלים שאתם צריכים כדי לשווק (אין משווק שותפים שלא צריך דפי נחיתה, משפכים שיווקים וכלים כאלו ואחרים) וגם מהווה מוצר אטרקטיבי לשיווק שמעניק לכם הזדמנות לעמלות יפות. בתור משווק מתחיל ההשקעה היא מאוד נמוכה, השכר לימוד שלכם מאוד נמוך ומאפשר לכם במאמץ מינמילי להחזיר אותה ולהתחיל להרוויח.

תוצאות מעודכנות לאפריל 2019

אחת לכמה זמן אעדכן את התוצאות. כפי שאתם יכולים לראות הסכומים עלו בצורה משמעותית בחודשים האחרונים והכול באותה דרך שיווקית.

תוצאות מעודכנות לאוגוסט 2019

האם אתם זכאים לסדנה פרונטלית שתייסע לכם ביישום הקורס וביצירת ההכנסה הראשונה שלכם?

לאחר הרשמתכם לקורס של אלכס דרך הקישור הזה, אתם מוזמנים לשלוח לי מייל ולעדכן אותי.

שלחו לי מייל
info@digital-journey.co.il

בכול אופן, השלב הראשון והחשוב הוא להצטרף לקורס

תוכן ממומן | מדיניות פרטיות | צרו קשר 

גלילה לראש העמוד